My ľudia sa navzájom potrebujeme. Radosť a bolesť nás posúvajú v našom poznaní života a samých seba. Nikdy nie si na nič sám, keď sa nad tým hlbšie zamyslíš. Radosť a lásku treba hľadať aj tam, kde by sme to najmenej čakali. Pokojné myšlienky, dávajú možnosť dvakrát nad niečím popremýšľať a potom hovoriť. Nesúdiť a vžiť sa aj do kože druhého, pretože [...]
Každý deň môžeme stretnúť ľudí, ktorý nás niečím trochu ovplyvňujú. Sadnúť si do metra, alebo do inej verejnej dopravy, prejsť sa po uliciach a ísť svojím smerom tam kam chceme, znamená stretnúť určitý počet ľudí, ktorý ti dnes možno mali niečo naznačiť, niečo povedať…chudoba, bohatstvo, smiech, plač, hnev, radosť atď. sa striedajú a miešajú [...]
Pri balení a upratovaní vo veciach v mojej skrini ma prepadla otázka… Čo vlastne z týchto vecí potrebujem a čoho sa dokážem vzdať? Prišla som nato, že veci v skrini mi dokážu pripomínať ľudí / ľudské vzťahy. Máme pár obľúbených a vzácnych vecí, ktorých by sme sa nedokázali vzdať a máme ich najradšej. Máme pár veci, ktoré sme síce mali radi, ale postupom [...]
Incident z minulého decembra v posledných dňoch otriasa Britániou po tom, čo bol zverejnený videozáznam policajného zásahu.
Predsedníčka eurokomisie uviedla, že „rýchlosť, s akou krajina realizuje zložité reformy, je pôsobivá.“
Prezident USA opakovane naznačoval potenciálnu anexiu, pričom nevylučoval ani použitie vojenskej sily.
Sybiha sa šéfovi diplomacie poďakoval za slovenskú podporu ukrajinskej cesty do EÚ.
Ďakujem ti :), beriem na vedomie...len v tej ...
Milý blog, pekné fotky....iba taká malá ...
Ďakujem :) ...
Toto je krásne... ...
Celá debata | RSS tejto debaty